Cím: 8800. Nagykanizsa,  Hunyadi u. 29/A. 2/3.
 Tel: 20/9313-055; Fax:  93/999- 697; Web: ifjusag.com;  E-mail: buda59@upcmail.hu;
 Adószám: 18957701-1-20;  EU  adószám: EU 18957701  18957701.
 Bak és Vidéke  Takarékszövetkezet -  Számlaszám:  74000542- 10041307.
 Törvényszéki nyilvántartási  szám: 1213. - Felnőttképzési  nyilvántartási szám: 00747- 02010.
 Közérdekű önkéntes  tevékenység nyilvántartási  száma: 1479.
 MVH regisztráció: 1005354902
„Regisztrált Tehetségpont”
  azonosítószáma:
  TP 101 001 073

Bronzos diákolimpia


A hagyományoknak megfelelően május 7-8 közt a Zánkai Ifjúsági Centrum adott otthont a III-IV. korcsoportú Lábtoll-labda Diákolimpia Országos Döntőjének. A csapat és egyéni kategóriában rendezett tornán 15 iskola, 130 diákversenyzője vett részt, köztük a zalaiak, akik 4 bronzéremmel térhettek haza a Balaton parti településről.
A cserszegtomaji Szabó István Általános Iskola diákjai 3 harmadik helyet szerezetek a III. korcsoportban. Legeredményesebb versenyzőjük Merics Ferenc lett, aki egyéniben és csapatban is a dobogó harmadik fokán végzett.
A szepetneki Királyi Pál Általános Iskola játékosai a 4. korcsoportos fiú csapatuk révén egy harmadik helyezéssel vigasztalódhattak.
A lábtollasok május 22-én a franciaországi Canteleu-ba utaznak a 7. French Openre, ahol hazánkat két újszászi és két kanizsai egység képviseli.

 

Fotógaléria itt!
  

Eredménytábla
 
Egyesület/érem
Arany
Ezüst
Bronz
Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
8
6
3
Szent Miklós Katolikus Általános Iskola Pusztaszer
-
2
1
Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
-
-
3
Kubinyi Ágoston Általános Iskola Tápiószentmárton
-
-
3
Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek
-
-
1
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola Nagykáta
-
-
1
 
Zalai eredmények
 
III. korcsoport
Fiú csapat (13)
3. Fark Vencel, Merics Ferenc, Sándor Barnabás Cserszegtomaj
4. Büki Bálint, Kocsis József, Tordai Norbert Szepetnek
5. Koszorús Mirkó, Molnár Botond, Román Zsolt Cserszegtomaj
8. Joó Dominik, Marosfalvi Dávid, Soós András Szepetnek
 
Fiú egyéni (49)
3. Merics Ferenc Cserszegtomaj
6. Tordai Norbert Szepetnek
9. Molnár Botond Cserszegtomaj
10. Koszorús Mirkó Cserszegtomaj
11. Sándor Barnabás Cserszegtomaj
12. Kocsis Ferenc Szepetnek
13. Fark Vencel Cserszegtomaj
15. Büki Bálint Szepetnek
 
Leány csapat (6)
3. Belovári Panna, Gyalog Csenge, Horváth Dorina, Horváth Lili Cserszegtomaj
5. Kucs Kinga, Orsós Laura, Szakács Kitti, Tóth Amanda Szepetnek
 
Leány egyéni (27)
9. Horváth Lili Cserszegtomaj
12. Gyalog Csenge Cserszegtomaj
13. Horváth Dorina Cserszegtomaj
14. Tóth Amanda Szepetnek
15. Kanász Zsófia Szepetnek
16. Szakács Kitti Szepetnek
 
IV. korcsoport
Fiú csapat (8)
3. Buda Levente, Fülöp Krisztián, Horváth Milán Szepetnek
4. Cziczeli Kornél, Orsós Dávid, Szantner Patrik, Vlasics Bálint Szepetnek
6. Rátfai Levente, Salamon Soma, Sipos Marcell Batthyány Nagykanizsa
 
Fiú egyéni (25)
7. Buda levente Szepetnek
9. Orsós Dávid Szepetnek
10. Horváth Milán Szepetnek
11. Fülöp Krisztián Szepetnek
12. Kovács Marcell Batthyány Nagykanizsa
14. Vlasics Bálint Szepetnek
16. Rátfai Levente Batthyány Nagykanizsa
 
Leány csapat (10)
5. Kanász Zsófia, Kocsis Nikolett, Majtán Vivien, Müller Petra, Rigla Bianka Szepetnek
7. Balogh Borbála, Hlatkó Alexandra, Orsós Krisztina Szepetnek
 
Leány egyéni (29)
5. Müller Petra Szepetnek
6. Rigla Bianka Szepetnek
7. Tukszár Zsófia Batthyány Nagykanizsa
8. Kocsis Nikolett Szepetnek
14. Orsós Krisztina Szepetnek