Cím: 8800. Nagykanizsa,  Hunyadi u. 29/A. 2/3.
 Tel: 20/9313-055; Fax:  93/999- 697; Web: ifjusag.com;  E-mail: buda59@upcmail.hu;
 Adószám: 18957701-1-20;  EU  adószám: EU 18957701  18957701.
 Törvényszéki nyilvántartási  szám: 1213. - Felnőttképzési  nyilvántartási szám: 00747- 02010.
„Regisztrált Tehetségpont”
  azonosítószáma:
  TP 101 001 073

Kanizsai nemzetközi bajnokok

Nagykanizsai győzelem született a kontinens legrangosabb lábtoll-labda versenyén, a huszadszor rendezett Hungarian Openen. A VB-re készülő kanizsai lányok - Kunics Réka, Morvai Noémi és Vlasics Dalma - bajnoki címet szerzetek, a döntőben 2-1-re verték az Újszászi VVSE hármasát.

Fotógaléria!

Az újszászi arénában július 18-22. közt rendezett jubileumi tornán 11 nemzet több mint 200 versenyzője vett részt. A Zemplén SE 15 fővel, két-két női és férfi csapattal nevezett a nyílt nemzetközi bajnokságra. A nők mellett a férfiak is kiemelkedően szerepeltek a nagy létszámú mezőnyben. A férfi csapat kategóriában Kanizsa 1 és Kanizsa 2 vívta a bronzmeccset, amit a Takács Endre vezette centercsapat nyert. Az egyéni mezőnyben Lukács Benedek bronzérmet szerzett, mellette még Huszár Emil (5), és Farkas Balázs (6), került a legjobb nyolc közé.

Laskiné Singár Éva a Szepetnek SE, és Budavölgyi Kálmán a ZSE edzője emlékplakettet vehetett át az ünnepélyes megnyitón Veres Páltól az MLTSZ elnökétől, a sportág fejlesztéséért végzett kiemelkedő tevékenységéért.

A nyár további része a VB-re való felkészülés jegyében zajlik a Zemplén SE-nél. Az Aranyfény Kupára augusztus közepén kerül sor, majd a VB válogatott keret augusztus 31-én kel útra Rómába a világverseny helyszínére.