Cím: 8800. Nagykanizsa,  Hunyadi u. 29/A. 2/3.
 Tel: 20/9313-055; Fax:  93/999- 697; Web: ifjusag.com;  E-mail: buda59@upcmail.hu;
 Adószám: 18957701-1-20;  EU  adószám: EU 18957701  18957701.
 Bak és Vidéke  Takarékszövetkezet -  Számlaszám:  74000542- 10041307.
 Törvényszéki nyilvántartási  szám: 1213. - Felnőttképzési  nyilvántartási szám: 00747- 02010.
 Közérdekű önkéntes  tevékenység nyilvántartási  száma: 1479.
 MVH regisztráció: 1005354902
„Regisztrált Tehetségpont”
  azonosítószáma:
  TP 101 001 073

Megyei bajnokokat avattak

 

Március 27-én, a Zsigmondy csarnokban tartották a lábtollas utánpótlás korosztályok megyei diákolimpiáját. Négy település hat oktatási intézményének 69 gyermek és serdülő korcsoportú játékosa csapat és egyéni kategóriában döntött a bajnoki címek sorsáról.
 

Fotógaléria!!
 

A legsikeresebbek a szepetneki diákversenyzők voltak, akik a múlt évhez hasonlóan, újra 4 bajnoki címet szereztek. Őket a nagykanizsai Batthyányisok követték 3 aranyéremmel. A szepetneki Kovács József, valamint a kanizsai Tukszár Zsófia és Kovács Marcell csapatban és egyéniben is a dobogó legmagasabb fokára állhattak. A torna legjobbjai május 7-8-án, a hagyományoknak megfelelően Zánkán az országos döntőn bizonyíthatják tudásukat.
 

A hivatalos eredményhirdetést megelőzően két pedagógus Laskiné Spingár Éva és Rábavölgyi Attiláné kapott elismerést, a lábtollas utánpótlás eredményes felkészítéséért. Ugyancsak díjat kapott a két legfiatalabb résztvevő a szepetneki Marton Lili és a cserszegtomaji Reinprecht Bálint, valamint a legaktívabb újonc versenyző a rozgonyis Smodics Nikolett.
 

A házigazda zemplénesek április 16-án a Zsigmondy csarnokba várják az országos élmezőnyt a Fekete Zoltánné Emlékversenyre, ami az V-VI-VII. korcsoportú országos diákolimpia döntője is egyben.

 
Éremtáblázat  
Oktatási intézmény
arany
ezüst
bronz
Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek
4
5
8
Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
3
-
-
Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
1
3
3
Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
-
-
1
Piarista Általános Iskola Nagykanizsa
-
-
-
Illyés Gyula Általános Iskola Hévíz
-
-
-

 
Eredmények:  

III. kcs fiú csapat (6)
1. Büki Bálint, Kocsis József, Tordai Norbert Szepetnek
2. Fark Vencel, Merics Ferenc, Sándor Barnabás Cserszegtomaj
3. Koszorús Mirkó, Molnár Botond, Román Zsolt Cserszegtomaj
4. Joó Dominik, Marosfalvi Dávid, Soós András Szepetnek
5. Liga Ákos, Majtán Márk, Schmidt Gábor, Liga Sándor Szepetnek
6. Andor Levente, Reinprecht Bálint, Román Sándor, Szigeti Péter Cserszegtomaj
 

III. kcs fiú egyéni (24)
1. Kocsis József Szepetnek
2. Merics Ferenc Cserszegtomaj
3. Fark Vencel Cserszegtomaj
3. Tordai Norbert Szepetnek
5. Sándor Barnabás Szepetnek
6. Büki Bálint Szepetnek
7. Sziva Botond Piarista
8. Barna Benjamin Cserszegtomaj
9. Marosfalvi Dávid Szepetnek
10. Molnár Botond Cserszegtomaj
11. Németh Dávid Rozgonyi
12. Román Sándor Cserszegtomaj
13. Román Zsolt Cserszegtomaj
14. Salamon Soma Batthyány
15. Liga Ákos Szepetnek
16. Joó Dominik Szepetnek
17. Soós András Szepetnek
18. Reinprecht Bálint Cserszegtomaj
19. Liga Sándor Szepetnek
20. Koszorús Mirkó Cserszegtomaj
21. Majtán Márk Szepetnek
22. Schmidt Gábor Szepetnek
23. Andor Levente Cserszegtomaj
24. Szigeti Péter Cserszegtomaj
 

III. kcs leány csapat (4)
1. Belovári Panna, Gyalog Csenge, Horváth Dorina, Horváth Lili Cserszegtomaj
2. Kucs Kinga, Szakács Kitti, Tóth Amanda Szepetnek
3. Kovács Dóra, Kasza Viktória, Smodics Nikolett Rozgonyi
4. Molnár Krisztina, Orsós Laura, Marton Lili Szepetnek
 

III. kcs. leány egyéni (13)
1. Kanász Zsófia Szepetnek
2. Gyalog Csenge Cserszegtomaj
3. Horváth Dorina Cserszegtomaj
3. Szakács Kitti Szepetnek
5. Kovács Dóra Rozgonyi
6. Orsós Laura Szepetnek
7. Tordai Viktória Szepetnek
8. Tóth Amanda Szepetnek
9. Molnár Krisztina Szepetnek
10. Kucs Kinga Szepetnek
11. Marton Lili Szepetnek
12. Horváth Lili Cserszegtomaj
13. Belovári Panna Cserszegtomaj
 

IV. kcs fiú csapat (6)
1. Kovács Marcell, Salamon Soma, Tukszár Zsófia, Sziva Botond, Rátfai Levente Batthyány
2. Buda levente, Fülöp Krisztián, Horváth Milán Szepetnek
3. Cziczeli Kornél, Orsós Dávid, Vlasics Bálint, Szantner Patrik Szepetnek
4. Barna Benjamin, Koszorús Sámuel, Németh Zsolt, Széles László Cserszegtomaj
5. Horváth Márk, Balázs Bence, Balázs Bálint, Németh Dávid Rozgonyi
6. Szép Adrián, Tomor Máté, Tóth Máté Rozgonyi
 

 IV. kcs. fiú egyéni (17)
1. Kovács Marcell Batthyány
2. Buda Levente Szepetnek
3. Fülöp Krisztián Szepetnek
3. Vlasics Bálint Szepetnek
5. Orsós Dávid Szepetnek
6. Szantner Patrik Szepetnek
7. Cziczeli Kornél Szepetnek
8. Horváth Milán Szepetnek
9. Széles László Cserszegtomaj
10. Horváth Márk Rozgonyi
11. Balázs Bence Rozgonyi
12. Szép Adrián Rozgonyi
13. Balázs Bálint Rozgonyi
14. Süli Balázs Hévíz
15. Rátfai levente Batthyány
16. Koszorús Sámuel Cserszegtomaj
17. Németh Zsolt Cserszegtomaj

IV. kcs. leány csapat (4)
1. Kocsis Nikolett, Hohl Zsófia, Müller Petra Szepetnek
2. Kanász Zsófia, Majtán Vivien, Rigla Bianka Szepetnek
3. Balogh Borbála, Hlatkó Alexandra, Orsós Krisztina Szepetnek
4. Barna Bianka, Cserép Bernadett, Szrapkó Sára Cserszegtomaj

 

IV. kcs leány egyéni (12)
1. Tukszár Zsófia Batthyány
2. Kocsis Nikolett Szepetnek
3. Müller Petra Szepetnek
3. Rigla Bianka Szepetnek
5. Hohl Zsófia Szepetnek
6. Majtán Vivien Szepetnek
7. Balogh Borbála Szepetnek
8. Barna Bianka Cserszegtomaj
9. Szrapkó Sára Cserszegtomaj
10. Orsós Krisztina Szepetnek
11. Cserép Bernadett Cserszegtomaj
12. Hlatkó Alexandra Szepetnek