Cím: 8800. Nagykanizsa,  Hunyadi u. 29/A. 2/3.
 Tel: 20/9313-055; Fax:  93/999- 697; Web: ifjusag.com;  E-mail: buda59@upcmail.hu;
 Adószám: 18957701-1-20;  EU  adószám: EU 18957701  18957701.
 Bak és Vidéke  Takarékszövetkezet -  Számlaszám:  74000542- 10041307.
 Törvényszéki nyilvántartási  szám: 1213. - Felnőttképzési  nyilvántartási szám: 00747- 02010.
 Közérdekű önkéntes  tevékenység nyilvántartási  száma: 1479.
 MVH regisztráció: 1005354902
„Regisztrált Tehetségpont”
  azonosítószáma:
  TP 101 001 073

Tarolt a Cserszegtomaj


Sziva Botond és Salamon Soma a két kanizsai bronzérmes
 

Április 1-én, a Zsigmondy csarnok adott otthont az utánpótlás korú lábtollasok megyei diákolimpiájának. A tornán a megye 3 településének 60 diákversenyzője vett részt, amin csapat és egyéni kategóriában döntöttek a bajnoki címekről.


A legsikeresebbek a cserszegtomajiak voltak akik hat aranyérmet gyűjtöttek be. A versenyzőik közül Gyalog Csenge és Fark Vencel mindkét kategóriában az élen végzett. A második helyen a Szepetnek végzett 2 aranyéremmel, míg a képzeletbeli dobogó harmadik fokára a Piarista Általános Iskola diákjai kerültek 2 bronzérmükkel. 
A májusban Zánkán tartandó országos diákolimpiára egyéniben az első 6, míg csapatban az első 3 játékos szerzett kvalifikációt.


A lábtollasok legközelebb április 10-én, Újszászon találkoznak az EB válogató 3 fordulóján, míg 12-én, Nagykátán az V-VII. korcsoportú országos diákolimpiára, a Fekete Zoltánné Emléktornára kerül sor.
 

Összesített eredmények
Oktatási intézmény
arany
ezüst
bronz
Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
6
2
5
Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek
2
6
4
Piarista Általános Iskola Nagykanizsa
-
-
2
Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
-
-
1
 

Eredmények
 

III. Korcsoport
Leány csapat (3)
1. Büki Noémi, Kucs Kinga, Orsós Laura – Szepetnek
2. Belovári Panna, Gyetvai Boglárka, Lázár Petra, Lengyel Judit, Pál Diána- Cserszegtomaj
3. Benhart Patrícia, Kóbor Kíra, Kocsis Virág – Szepetnek
 

Leány egyéni (10)
1. Belovári Panna – Cserszegtomaj
2. Kucs Kinga – Szepetnek
3. Orsós Laura – Szepetnek
4. Lázár Petra – Cserszegtomaj
5. Gyetvai Boglárka – Cserszegtomaj
6. Büki Noémi – Szepetnek
7. Pál Diána – Cserszegtomaj
8. Lengyel Judit – Cserszegtomaj
9. Benhart Patrícia – Szepetnek
10. Kóbor Kíra – Szepetnek
 

Fiú csapat (6)
1. Fark Vencel, Román Zsolt, Sándor Barnabás – Cserszegtomaj
2. Hohl Bálint, Kocsis József, Soós András – Szepetnek
3. Barna Benjamin, Koszorús Mirkó, Lázár Tamás – Cserszegtomaj
4. Czuri Erik, Schmidt Gábor, Tihanyi Patrik – Szepetnek
5. Majtán Márk, Orsós Dániel, Kalányos Rajmond, Banka Adrián, Liga Sándor, - Szepetnek
6. Fark Lőrinc, Frigyesi Dániel, Gumhert András, Román Sándor, Szigeti Péter – Cserszegtomaj
 

Fiú egyéni (24)
1. Fark Vencel – Cserszegtomaj
2. Kocsis József – Szepetnek
3. Barna Benjamin – Cserszegtomaj
4. Tordai Norbert – Nagykanizsa Piarista
5. Sándor Barnabás – Cserszegtomaj
6. Schmidt Gábor – Szepetnek
7. Hohl Bálint – Szepetnek
8. Román Zsolt – Cserszegtomaj
9. Soós András – Szepetnek
10. Koszorús Mirkó – Cserszegtomaj
11. Marosfalvi Dávid – Szepetnek
12. Orsós Dániel – Szepetnek
13. Gumhert András – Cserszegtomaj
14. Szigeti Péter – Cserszegtomaj
15. Banka Adrián – Szepetnek
16. Majtán Márk – Szepetnek
17. Lázár Tamás – Cserszegtomaj
18. Kalányos Rajmond – Szepetnek
19. Tihanyi Patrik – Szepetnek
20. Frigyesi Dániel – Cserszegtomaj
21. Czuri Erik – Szepetnek
22. Liga Sándor – Szepetnek
23. Fark Lőrinc – Cserszegtomaj
24. Román Sándor – Cserszegtomaj
 

IV. Korcsoport
Leány csapat (3)
1. Barna Bianka, Cserép Bernadett, Gyalog Csenge, Horváth Dorina, Szrapkó Sára – Cserszegtomaj
2. Kanász Zsófia, Hlatkó Alexandra, Rigla Bianka - Szepetnek
3. Balogh Borbála, Majtán Vivien, Orsós Krisztina, Tóth Amanda – Szepetnek
 

Leány egyéni (14)
1. Gyalog Csenge – Cserszegtomaj
2. Rigla Bianka – Szepetnek
3. Horváth Dorina – Cserszegtomaj
4. Kanász Zsófia – Szepetnek
5. Cserép Bernadett – Cserszegtomaj
6. Szrapkó Sára – Cserszegtomaj
7. Barna Bianka – Cserszegtomaj
8. Tóth Amanda – Szepetnek
9. Hlatkó Alexandra – Szepetnek
10. Majtán Vivien – Szepetnek
11. Balogh Borbála – Szepetnek
12. Tordai Viktória – Nagykanizsa Piarista
13. Orsós Krisztina – Szepetnek
14. Fazekas Natália – Szepetnek
 

Fiú csapat (4)
1. Buda Levente, Büki Bálint, Kocsis József – Szepetnek
2. Koszorús Sámuel, Merics Ferenc, Széles László, Szigeti Barnabás – Cserszegtomaj
3. Tordai Norbert, Tordai Viktória, Sziva Botond – Nagykanizsa Piarista
4. Joó Dominik, Marosfalvi Dávid, Vass Márk – Szepetnek
 

Fiú egyéni (10)
1. Merics Ferenc – Cserszegtomaj
2. Buda Levente – Szepetnek
3. Salamon Soma – Nagykanizsa Batthyány
4. Büki Bálint – Szepetnek
5. Vass Márk – Szepetnek
6. Széles László – Cserszegtomaj
7. Joó Dominik – Szepetnek
8. Sziva Botond – Nagykanizsa Piarista
9. Szigeti Barnabás – Cserszegtomaj
10. Koszorús Sámuel – Cserszegtomaj