Cím: 8800. Nagykanizsa,  Hunyadi u. 29/A. 2/3.
 Tel: 20/9313-055; Fax:  93/999- 697; Web: ifjusag.com;  E-mail: buda59@upcmail.hu;
 Adószám: 18957701-1-20;  EU  adószám: EU 18957701  18957701.
 Bak és Vidéke  Takarékszövetkezet -  Számlaszám:  74000542- 10041307.
 Törvényszéki nyilvántartási  szám: 1213. - Felnőttképzési  nyilvántartási szám: 00747- 02010.
 Közérdekű önkéntes  tevékenység nyilvántartási  száma: 1479.
 MVH regisztráció: 1005354902
„Regisztrált Tehetségpont”
  azonosítószáma:
  TP 101 001 073

Zalai idénykezdők

 















Február 5-én, a nagykanizsai Dr. Mező Ferenc Gimnáziumban rendezték az 5-6-7. korcsoportú lábtoll-labdázók megyei diákolimpia versenyét, melyre 6 oktatási intézmény 64 diákja nevezett. A résztvevők csapat és egyéni kategóriában döntöttek a bajnoki címek sorsáról. A torna legsikeresebbjei a Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolájának (volt Zsigmondy), diákjai voltak, akik 5 elsőséggel hagyták helyben a mezőnyt. A Batthyánysok 4 arannyal közvetlen mögöttük végeztek, míg a képzeletbeli dobogó harmadik helyére a Cserhátisok kerültek 2 bajnoki címükkel.

A mezőny egyensúlyát a fiúversenyzők borították fel, akik nagyobb létszámban voltak jelen, a lányoknál, főként a belépő kategóriákban.

Az országos diákolimpia döntőjét, a Fekete Zoltánné Emléktornát, április 14-én a Pest megyei Nagykátán tartják.
A lábtollasok legközelebb február 20-án, Újszászon találkoznak a gyermek-serdülő idénynyitón.


Összesített eredmények

Oktatási intézmény
1. hely
2. hely
3. hely
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
5
1
3
Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
4
2
1
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző iskolája és Kollégiuma
2
2
-
Dr. Mező Ferenc Gimnázium Nagykanizsa
1
1
3
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
-
1
-
 
EREDMÉNYEK

V. korcsoport

Fiú csapat (7)
1. Kovács Marcell, Salamon Soma, Tolnai Gergely - Batthyány Lajos Gimnázium
2. Domján Dávid, Karácsony Gábor, Losonczy Máté, Rátfai Levente - Batthyány Lajos Gimnázium
3. Bocskai Marcell, Faragó Zsolt, Sifter Bence - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
4. Hetesi Dániel, Moór Máté, Szabó Márk - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző
Iskolája
5. Kovács Ábel, Tóth Tamás, Vastag Marcell - Batthyány Lajos Gimnázium
6. Balázs Krisztofer, Bogdán László, Havasi Patrik - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki
Szakképző Iskolája
7. Bellai István, Bogdán Ferenc, Tóth Mihály - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző
Iskolája
 

Fiú egyéni (12)
1. Tolnai Gergely - Batthyány Lajos Gimnázium
2. Horváth Gergő - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző iskolája és
Kollégiuma
3. Kovács Marcell - Batthyány Lajos Gimnázium
4. Bellai István - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
5. Szabó Márk - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
6. Rátfai Levente - Batthyány Lajos Gimnázium
7. Hetesi Dániel - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
8. Fülöp Krisztián - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző iskolája és
Kollégiuma
9. Losonczi Máté - Batthyány Lajos Gimnázium
10. Salamon Soma - Batthyány Lajos Gimnázium
11. Balázs Krisztofer - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
12. Faragó Zsolt - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
 

Leány csapat (1)
1. Bogdán Renáta, Kém Veronika, Mihalecz Bettina, Szili Beatrix - Nagykanizsai Szakképzési Centrum
Műszaki Szakképző Iskolája

Leány egyéni (9)
1. Kunics Réka - Batthyány Lajos Gimnázium
2. Tukszár Zsófia - Batthyány Lajos Gimnázium
3. Bogdán Renáta - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
4. Szomi Alexandra - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
5. Kocsis Nikolett - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
6. Müller Petra - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
7. Mihalecz Bettina - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
8. Szili Beatrix - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
9. Kém Veronika - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
 

VI. korcsoport
 

Fiú csapat (5)
1. Bencsik Martin, Fülöp Krisztián, Horváth Gergő - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző iskolája és Kollégiuma
2. Bagó Bálint, Bognár Máté, Herbai Péter, Losonczy Csaba - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző iskolája és Kollégiuma
3. Kanizsai Dávid, Menyhért András, Molnár Kristóf, Simon Csaba - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
4. Berta Dominik, Orsola Imre, Orsós Krisztián, Steflovics Krisztián, Szabados Olivér - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
5. Horváth Kristóf, Kozma Bence, Molnár Máté, Török Richárd - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
 

Fiú egyéni (1)
1. Bencsik Martin - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző iskolája és Kollégiuma
 

Leány csapat (2)
1. Bársony Letícia, Kunics Réka, Tukszár Zsófia - Batthyány Lajos Gimnázium
2. Kocsis Nikolett, Müller Petra, Szomi Alexandra, Vlasics Dalma - Dr. Mező Ferenc Gimnázium

Leány egyéni (2)
1. Vlasics Dalma - Dr. Mező Ferenc Gimnázium
2. Balogh Eszter - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
 

VII. korcsoport
 

Fiú csapat (1)
1. Faragó Norbert, Kanizsai Kristóf, Kulik Károly, Szabó Olivér - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
 

Fiú egyéni (3)
1. Kulik Károly - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
2. Faragó Norbert - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
3. Szabó Olivér - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
 

Leány csapat (1)
1. Bogdán Renáta, Kém Veronika, Kovács Vivien, Mihalecz Bettina, Szili Beatrix - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
 

Leány egyéni (1)
1. Kovács Vivien - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája